ООО Энерджи 365 

Киев

Вакансии

3 активные вакансии

Сферы деятельности

ЖКХ

Я хочу тут работать
×

ООО Энерджи 365 

Компания ведет активную деятельность в сфере реализации  природного газа и электрической энергии по нерегулируемым тарифам для промышленных предприятий в Украине. Предоставляет юридический энергоконсалтинг.  

 

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» - постачальник електроенергії для споживачів на території  України.

Компанія має всю необхідну дозвільну документацію і відповідає всім вимогам законодавства.

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» в своїй діяльності керується в першу чергу потребами і вимогами споживачів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє будувати довгострокові та взаємовигідні партнерські відносини. Стабільність і надійність - основні принципи роботи компанії.

Для зручності своїх клієнтів, компанія надає повний спектр послуг і консультацій з питань, пов'язаних з процедурою та порядком переходу на постачання електроенергії  до           ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365». Допомагає у вирішенні організаційних питань пов'язаних з електропередавальною організацією, Держенергонаглядом та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та ін.

Висококваліфіковані фахівці і великий досвід роботи в енергетичному секторі, дає нам можливість стабільно працювати в умовах нового енергетичного ринку України та пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці, а також безліч додаткових послуг.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина3

 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев